Profil společnosti MITECO.eu

Společnost MITECO.eu vznikla v roce 2008 jako pokračovatel společností zabývajících se vývojem IS na míru a konzultacemi v oblasti IT. 

V současné době se společnost MITECO.eu,a.s. zabývá konzultačními a poradenskými službami v oblasti informačních technologií, ekonomiky a daňového poradenství. Hlavní část naší činnosti je směrována do oblasti zdravotnictví a sociálních péče.

Proč si vybrat právě MITECO.eu ?

Vysoká odborná úroveň 

Specializací na zdravotnictví a sociální služby garantuje MITECO.eu,a.s. vysokou odbornou úroveň, zkušenost vysokou profesionalitu poskytovaných služeb a informačních systémů. 

Dodávky služeb jsou garantovány týmem odborníků v oblastech zdravotnictví, sociálních služeb, informatiky a ekonomiky včetně daňového poradenství. Kvalita kmenových pracovníků společnosti je její největší hodnotou. 

Individuální přístup a maximální péče o klienta 

Náš přístup k řešení vašich požadavků je individuální, s vysokou mírou profesionality a ekonomičnosti. Vzájemné vztahy s partnery budujeme na principu důvěry a dlouhodobého partnerství. Kvalita dodávaných informačních technologií a služeb, dodržení termínů a vysoká profesionalita patří k základním hodnotám společnosti. 

Naším cílem je, aby náš klient dostal za své peníze co nekvalitnější služby, které vedou ke zvýšení kvality a produktivity jeho práce. Lidský přístup založený na důvěře a korektnosti zabezpečí kvalitní spolupráci a spokojenost klienta. 

Věříme v dlouhodobá partnerství. 

Práce na mezinárodní úrovni 

Společnost MITECO.eu,a.s. spolupracuje s obchodními partnery na Evropské úrovni, pro realizaci dodávek využívá dotačních a grantových titulů ČR a EU. Je proto spolehlivým partnerem pro realizaci mezinárodních projektů na území ČR i zemí Evropské unie, střední a východní Evropy. 

Neustálý rozvoj a vývoj služeb a produktů 

Portfolio svých produktů, služeb a řešení neustále rozvíjíme, abychom mohli poskytnout co nejširší nabídku napříč celým oborem ICT a ekonomiky v oblasti zdravotnictví a sociální péče. 

Certifikované procesy 

Klienti a partneři MITECO.eu vnímají jako velmi dobře se rozvíjející, profesionální a dobře prosperující společnost. Veškeré produkty a služby poskytované naší společností jsou založeny na certifikovaných procesech. 

Strategie společnosti 

  • dlouhodobé partnerství s klienty, opakovaně využívající naše služby 
  • maximální péče pro každého klienta 
  • hledání nejlepšího řešení pro klienta 
  • orientace na vědomosti a schopnosti svých zaměstnanců 
  • stálá komunikace s klientem

MITECO.eu

V dolině 1515/1b
101 00 Praha 10
E-mail: [email protected]

 

Našim cílem je spokojený klient a navázání dlouhodobé spolupráce. Jsme rádi, že našim klientům můžeme poskytnout spolehlivé a reálné řešení v souladu s jejich požadavky.

Spolupracujeme se renomovanými společnostmi, kteří svými produkty a službami dotvářejí naši nabídku. Velmi si ceníme, že mezi naše partnery můžeme řadit renomované společnosti jak z oblasti IT a vzdělávání, tak z oblasti ekonomiky a daňového poradenství.